Rijders

65cc kleine wielen

# Naam Plaats Motormerk Transponder VrijdagZaterdag
13Joey DaneelBodegravenKTM9576134JaJa
17Jayson van Drunen Eindhoven Yamaha 5168566JaJa
24Tomas BrickaEngelandktmJaJa
62Kivers Leferve35 AV SALVADOR ALLENDE 91560 CROSNEHUSQUAVARNAJaJa
74Gyan DoensenSwalmenKTM4980613JaJa
77guus oomeneerselktm7220756JaJa
101Lotte van DrunenSliedrechtKtm4546476JaJa
123JJ van den brinkKnegselKtm4287050JaJa
155Troy VerburghzelzatektmJaJa
167Levi SchrikRijenKTM5599532JaJa
247jakob madsennykøbing mors danmarkktm9063569JaJa
273Sem TempelaarsBestktm3280087JaJa
370Xavier camps palauAlpicat cataluna espanahusqvarna8669068JaJa
553anna legaarddenemarkenktm6647277JaJa

65cc grote wielen

# Naam Plaats Motormerk Transponder VrijdagZaterdag
2DE WAELE UWE DEINZE BELGIUMKTM 658440638JaJa
5Vandereyt JoeKiewitstraat 189 3500 Hasselt BelgieKtm4933891JaJa
11Dendooven TroyOostkampktm3102711JaJa
25van severen siebeknesselarektm3064253JaJa
27Xana GEENSOostmalle - BelgiëKTM8159795JaJa
64Luca VreijlingHellevoetsluisKTM7517999JaJa
65Marius RasmussendenemarkenktmJaJa
248Quentin rijkersGeldropKtm5003683JaJa

85cc kleine wielen

# Naam Plaats Motormerk Transponder VrijdagZaterdag
8Seth van TatenhoveZelzatektm7200616JaJa
10Harvey CashmoreSurry Engelandktm3987355JaJa
17Floris van der AaHilvarenbeekktm8255419JaJa
35Boaz BijtjesAlkmaar KTM3385539JaJa
51Lorenzo Picolo35 av Salvador allende 91560 crosnekawasaki JaJa
72Raise BroadleyDover EngelandktmJaJa
94Tigo de Roosnieuwveenktm2716020JaJa
100Danny van den BosseOvezandeKTM4901885JaJa
117Freddy WyardSuffolk EngelandktmJaJa
138Bryan NelisYersekeKawasaki5786017JaJa
154albert legaarddenemarkenktm74311959JaJa
257Casper Albæk MortensenMelbyvej 80Husqvarna651793JaJa

85cc grote wielen

# Naam Plaats Motormerk Transponder VrijdagZaterdag
8guillian de BackerzelzatehondaJaJa
8Joshua van doornmiddelburgktmJaJa
14Kay de WolfEerselKTM5961387JaJa
68Lucas van der AaHilvarenbeekktm6069658JaJa
91Maxim IffilFrankrijktmJaJa
111Buster HartEerselKTM3511197JaJa
114Dymas SchrikKaatsheuvelHusqvarna2153857JaJa
154filip legaarddenemarkenKTM74311959JaJa
211Romano AspersHerkenboschHusqvarna7625697JaJa
225Travis VerburghzelzatektmJaJa
456Magnus SmithdenemarkenHusqvarna JaJa
579Bobby bruce Kent, englandTeam green monster energy Kawasaki ukJaJa

Hobby Klasse (Enkel vrijdag)

# Naam Plaats Motormerk Transponder
0Josh Dodwell-ScottengelandKTM
1rick van de Eijkterneuzenktm4456215
2martin vd Eijkterneuzenktm5641397
5Leon de GrootMeerkerkkawasaki 7323781
7Benny WILLEMSENOostmalle - Belgi�Suzuki2155138
8nicolas de backersteenhuize wijnhuizehonda
10Bram van DrunennederlandKTM
11mike reynaertRucphenktm9772241
18Thomas VervondelBasseveldektm2978885
19Mike BeekersEtten-LeurKTM 5741811
21ricardo houtyersekekawasaki 250 4 takt8881834
22gertjan kortelandpapendrechtktm
23Teunis KortelandPapendrechtKawasaki8645182
28Tom Callewaert Assenede Honda 7585054
33Delagrense BryanOostendeSuzuki8885678
38Jeffrey PenningsRosmalenKTM2175458
46Steyaert Pieter-JanLovendegem Yamaha3557562
55Christian beckerVlissingenSuzuki12345
58nick ijffwinsumyamaha 4637007
65Siemon BezuijenOuddorpKTM9616453
66Delagrense DylanOostendeKTM6848813
71Patrick ShadronGendringenKTM2847575
86Danny VermeulenklundertKTM6650004
90dekeyser michaelruiseledehonda crf7480519
101Randy oostromNieuw lekkerlandYamaha4670123
107Danny MinnaardYersekeSuzuki3085527
111Aron van der VeerHerkingenHonda8502469
157Quinten TheunisSint WillebrordKTM3461237
162Sjoerd LemstraJubbegahusqvarna 8669532
171André VoogdOuddorp Husqvarna 7886847
181Roel van HamSulingenyamaha7854475
250Art van\'t Geloof Dirksland KTM5744143
294Van den Hauwe MathiasWaterland-OudemanSuzuki RMZ-2506426069
322Mads BalzerBirkeholm 33Husqvarna8780037
621james meikelchex lower road ss5 6ajhusky
666Joey de wulfOostburgYz250f8916061
702Ricky LievaartBleiswijkKawasaki kx250f6368721

Nationalen open (Enkel vrijdag)

# Naam Plaats Motormerk Transponder
1Richard NugterenGorinchemhusqvarna0301023
5Diego PeirsZultehonda3265980
10Brian VermeulenKlundertKTM5790400
15Joey de clercqKerkplein 8 2870 PuursKtm sx2502933705
22Marvin BooneYersekeKTM9653225
24Polfliet davyOosteekloKawasaki4602809
38Remco KetelsHaarsteegKTM3547052
46Rinnie van der LindenNederlandyamaha
55steve bixbychex lower road ss5 6ajktm0508298
103lucas de ruiterWolphaartsdijkHusqvarna 9717160
111jacoba corbalspanjeDagan Off Road Honda
115Jochem van den EedeBelgieFMX4ever ktm
146Brad Bijtjes Alkmaar Kawasaki5765325
155adrian cruezspanjedagan honda
172Connor HughesUnited KingdomHusqvarna
192Marcel TillotGermanyHusqvarna425501771
213giles Goethalsbelgiektm
242Nick HaufeQuiddelbach D 53518 Neuer Weg 8Kawasaki KX 250F7109222
247Roy GyselNederlandFMX4ever ktm
251Yannick AndresSinntal-SchwarzenfelsKawasaki
377dexter whartonchex lower road ss5 6ajkawaski
467Dylan van Daele Pernisktm0459469
510Coyard Alexandre France Kawasaki

Veteranen (Enkel vrijdag)

# Naam Plaats Motormerk Transponder
7Gertjan VorstenboschEmpelYamaha3427726
8de backer peterZELZATEktm
44moradi mehrdadantwerpenktm 7476391
55Mark RamackersMaassluisYamaha9981158
59bart mangnusvogelwaardesuzuki7402214
66Geert de GrootEngelenDG suzuki0241979
72Frankie MastboomsAntwerpenYAMAHA3225151
81Jimmy VerburghZelzatemx4ever KTM
97Louis Verbaekenbelgiemx4ever KTM8940642
222Rob kuschAlkmaarKtm0892933
329van hyfte janertveldesuzuki

Nationalen SX1 (Enkel zaterdag)

# Naam Plaats Motormerk Transponder VrijdagZaterdag
1Richard NughterennederlandKTMJaJa
5Diego PeirsZultehonda3265980NeeJa
7Benny WILLEMSENOostmalle - Belgi�Suzuki2155138JaJa
15joey de clercqpuursktm2933705NeeJa
18Vervondel ThomasBasseveldektm2978885NeeJa
22deryck brambelgieyamaha2388746JaJa
28Tom Callewaert Assenede Honda7585054NeeJa
33Delagrense BryanOostendeSuzuki8885678JaJa
38Jeffrey PenningsRosmalenKTM2175458NeeJa
41Gysel Cedric Neerstraat 23 9112 sinaaiYamaha 450cc4538821NeeJa
44tino winter de kwakelkawasaki0975260NeeJa
44Moradi MehrdadantwerpenKTM7476391NeeJa
46Steyaert Pieter-JanLovendegem Yamaha3557562NeeJa
46rinnie vd lindennederlandyamahaNeeJa
50Hamerlynck KevinLissewegeHonda3234310NeeJa
55steve bixbychex lower road ss5 6ajktm0508298NeeJa
86ponlot maxencerue derniers patard n°101a 1470 baisy thy belgiquektm150JaJa
90Dekeyser MichaelRuiseledeHonda7480519NeeJa
101Randy OostromNieuw-LekkerlandYamaha4670123NeeJa
115Jochem van den EedebelgieFMX4ever ktmNeeJa
155adrian cruezspanjeDagan Off Road HondaJaJa
162Sjoerd LemstraJubbegahusqvarna 8669532NeeJa
172Connor HughesBig Up HullbridgeHusqvarna NeeJa
213giles GoethalszelzateFMX4ever ktmNeeJa
222Rob KuschAlkmaarktmNeeJa
247Roy GyselNederlandFMX4ever ktmNeeJa
467Dylan van daele Pernis Ktm0459469NeeJa
477Kevin WesselsMarl (D)ZAH-Racing Suzuki3487787JaJa

Nationalen SX2 (Enkel zaterdag)

# Naam Plaats Motormerk Transponder VrijdagZaterdag
10Bram van DrunennederlandktmNeeJa
10Brian VermeulenKlundertKTM5790400NeeJa
22Marvin BooneYersekeKTM9653225NeeJa
24Polfliet DavyOosteekloKawasaki4602809NeeJa
28nicolas de backersteenhuize wijnhuizehondaNeeJa
38Remco KetelsHaarsteegKTM3547052NeeJa
62sjames meilkiechex lower road ss5 6ajhuskyNeeJa
65SiemonOuddorpKTM9616453NeeJa
66Delagrense DylanOostendeKTM6848813NeeJa
67Nick LamoteSijseleYamaha4335457NeeJa
103Lukas de RuiterWolphaartsdijkHusqvarna9717160JaJa
111Aron van der Veer HerkingenHonda8502469NeeJa
146BradBijtjesKawasaki5765325NeeJa
154filip legaarddenemarkenktm74311959NeeJa
166Robin OskamGorinchenHonda4528894JaJa
171André VoogdOuddorpHusqvarna7886847NeeJa
181Roel van HamSulingenyamaha7854475NeeJa
192Marcel TillotGermanyHusqvarna2933804NeeJa
242Nick HaufeQuiddelbachKawasaki KX 250F7109222NeeJa
250Art van \'t GeloofDirkslandKTM5744143NeeJa
251Andres, YannickVor der Höhe 12, 36391 Sinntal-Schwarzenfels, GermanyKawasaki KX250F3189782JaJa
377dexter whartonchex lower road ss5 6ajkawaskiNeeJa
510Coyard Alexandre France KawasakiNeeJa
666Joey de wulfOostburgYz250f8916061NeeJa

Inters open

# Naam Plaats Motormerk Transponder VrijdagZaterdag
3Heiki GeensBelgiehonda 450JaJa
7Nick DesiderioUSAYamahaJaJa
13Nolan CordensBelgiePromax KTM 250JaJa
16Wietze BrackmanBelgiehusqvarnaJaJa
21Jurgen WyboBelgieHusqvarnaJaJa
32marcus lee soopernederlandPromax SuzukiJaJa
37mark bootnederlandktm250 sxf1581786JaJa
47Bram Van den HoeknederlandKawasaki 0159196JaJa
52Mike BraunDuitslandKTM2814720JaJa
55Mike KrasNederlandPol SuzukiJaJa
128ross johnsonUSAPromax SuzukiJaJa
144Rick FolkersNederlandPol SuzukiJaJa
149Bo DeclerqBelgieFMX4ever ktmJaJa
151de sweemer IanwachtebekeKTM5805805JaJa
154dani de vriesnederlandyamahaJaJa
201stefano stefanidusduitslandsuzukiJaJa
203jessy neelemanbergschenhoekyamaha7415932JaJa
225Charles LefrancoisFrankrijksuzukiJaJa
251Jens GettermanBelgieFMX4ever ktmJaJa
259Julian LebeauFrankrijkFMX4ever ktmJaJa
274Cristopher ThiesUSAPromax Suzuki 450JaJa
371Joel Anton CostasSpanjeDagan Off Road HondaJaJa
412Frederick Goul JensenDenemarkenPromax Honda 450JaJa
503Oliver KaasDuitslandhondaNeeJa
644Nick KouwenbergNederlandFMX4ever ktmJaJa
847Fabian RomeroDuitslandkawasakiJaJa
851Clemment BriatteFrankrijkktmJaJa
952Ludovic MaclerFrankrijkPol SuzukiJaJa
981Wesley MarsNederlandKTMJaJa

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co